Zápis do 1. ročníku

Ve čtvrtek dne 25. dubna 2024 v době od 14 do 18 hodin proběhl v naší škole zápis do prvních ročníků pro školní rok 2024/2025. Jednalo se o motivační část zápisu, která probíhá vždy ve spolupráci s žáky 9. ročníku.

Budoucí prvňáčci prošli celkem 4 stanoviště, kde plnili různé úkoly, čímž prokazovali svou připravenost stát se školákem. Žáci devátých tříd byli skvělými průvodci a rádci, kteří malé školáčky podporovali a povzbuzovali. Děti si odnášely z naší školy své první jedničky, malé dárečky vyrobené staršími žáky, ale hlavně spoustu nových zážitků.

Pro přijaté budoucí prvňáčky máme letos opět připravenou Školu nanečisto. Během třech odpoledních setkání si děti prohlédnou naši krásnou školu, seznámí se s prací s interaktivní tabulí a hravou formou si zkusí první školní dovednosti.

Motivační části zápisu se zúčastnilo více než 60 budoucích prvňáčků, kteří s radostí a nadšením plnili zadané úkoly. Věříme, že se jim na naší škole bude líbit a již teď se na všechny moc těšíme.

Martina Mudruňková