Prohlášení o přístupnosti

Na těchto webových stránkách jsou zveřejňovány informace tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Tato webová prezentace vyhovuje požadavkům kladeným zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, a splňuje požadavky na uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením dle § 4 a § 5 uvedeného zákona.

Na webových stránkách se mohou vyskytovat informace ve formátech:

  • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč (např. Adobe Acrobat Reader).
  • DOC, XLS, PPT – produkty společnosti Microsoft (řada Office – Word, Excel, PowerPoint).
  • RTF – dokáže jej zobrazit a editovat většina běžně dostupných textových editorů.
  • ZIP, RAR – komprimované dokumenty. Dekomprimaci obsahu je možno provést libovolným programovým nástrojem určeným pro dekomprimaci.

V případě nalezení problematického obsahu, prosíme, využijte kontakt na správce webu: roman.navratil@zspruhonice.cz