Ples školní družiny 2024

Pravidelně po vánočních prázdninách se děti ve školní družině pouštějí do nácviku tanečních kreací. Vyvrcholením je tradiční ples školní družiny, kde společně vystoupí všichni žáci. V letošním roce připadl ples na 25. ledna 2024 a zúčastnilo se ho přes 100 zájemců o tanec. Předtančení nám letos předvedli žáci tanečního kroužku pod vedením paní učitelky Martiny Mudruňkové.

Po společné mazurce přišla na řadu módní přehlídka společenských šatů. Nejstarší děvčata předvedla vlastnoručně vyrobené modely. Chlapci ze 4. oddělení své obleky doplnili výraznými modrými motýlky z krepového papíru. K vidění byly i šaty zcela jistě šité pro princezny. V průběhu zábavného odpoledne si mohli žáci také zasoutěžit o drobné ceny.

Čas vyhrazený pro tradiční ples byl rázem pryč a všichni se tak mohou těšit na další zajímavé aktivity naší družiny. V nejbližší době to bude masopustní průvod, který projde Průhonicemi 13. února v odpoledních hodinách. Všechny tímto srdečně zveme.

Eva Houlíková, vedoucí vychovatelka

Video z plesu zde