Přespolní běh

Za příjemného zářijového počasí se ve čtvrtek dne 24. září 2023 uskutečnilo v Dobřichovicích již tradiční okresní kolo v přespolním běhu, kterého se zúčastnili také naši žáci.

Dívčí družstvo ve složení Ella Blackmore, Julie Lamačová, Viktorie Roučková a Klára Frankovičová se na trati 1 500 m umístilo z celkového počtu 14 škol na vynikajícím 3. místě. Je to doposud nejlepší umístění našeho družstva v přespolním běhu.

Chlapecké družstvo ve složení Filip Němec, Jan Zich, Kristián Jegorov a Lukáš Kukla se na tříkilometrové trati umístilo na hezkém 6. místě s celkovou ztrátou jen 20 bodů na bronzovou pozici. Všichni chlapci předvedli důstojný výkon a snažili se na trati nechat vše.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a společně se budeme těšit na další ročník.

Martin Bukáček, vyučující TV