Rozlučková besídka (V. C)

Vstup do světa školáků je velkou životní událostí každého z nás. Není to tak dlouho, kdy jsme poprvé usedli do školních lavic. Někteří kráčeli sebevědomě, jiní s obavami z neznáma, všichni však natěšení a plni očekávání. Pět společných let v nás zanechalo nesmazatelné vzpomínky. Umíme číst, psát, počítat, ale především jsme se naučili respektu a přátelství. Stali se z nás kamarádi, úžasný tým, ve kterém si vzájemně pomáháme a cítíme se bezpečně.

Prvních pět let uteklo jako voda a nás čeká další důležitá životní etapa. V pondělí dne 12. června 2023 jsme uspořádali rozlučkovou besídku, na kterou byli pozvaní i rodiče. Připravili jsme si pestrý program, kde nechyběla společná píseň, taneční a hudební vystoupení. Na závěr besídky čekalo na všechny účastníky bohaté pohoštění.

Lucie Stuchlíková, třídní učitelka