Mámo, táto, sportuj s námi (ŠD)

Bylo horké středeční odpoledne 21. června 2023 a na hřišti Základní školy v Průhonicích se to hemžilo malými školáčky i jejich rodiči. Školní družina pro ně uspořádala sportovní odpoledne.

Někteří malí účastníci netrpělivě očekávali, kdy už jejich maminka nebo tatínek dorazí a pomůže jim v získávání razítek na různých stanovištích. Ti, kteří své rodiče, sourozence nebo prarodiče na odpoledne nemohli mít, plnili úkoly samostatně, ale i oni si mohli vybrat z odměn. Velkým zpestřením bylo vozidlo hasičského sboru, u kterého se mohli návštěvníci v horkém dnu ochladit. Velké i malé zaujala i chůze na chůdách. Ti starší si vzpomínali na dětská léta a svoje zkušenosti předávali svým ratolestem.

Poslední akce školní družiny tak uzavřela svoji letošní činnost a budeme se těšit na nový školní rok, co nám přinese.

Eva Houlíková, vedoucí vychovatelka