Přespolní běh

Za krásného říjnového počasí se ve čtvrtek dne 6. října 2022 uskutečnilo v Dobřejovicích okresní kolo v přespolním běhu, kterého se zúčastnili také naši žáci.

Dívčí družstvo ve složení Barbora Baumgartnerová, Julie Lamačová, Viktorie Roučková a Klára Frankovičová se na trati 1 500 m  umístilo na 5. místě z počtu 11 škol. Naše děvčata patřila k nejmladším, a přesto se všechna dokázala umístit v první polovině startovního pole.

Chlapecké družstvo ve složení Radek Ondroušek, Kristián Jegorov, Robin Plavec a Lukáč Hrdlička se na tří kilometrové trati umístilo na celkovém 4. místě s celkovou ztrátou jen 8 bodů na bronzovou pozici. Všichni chlapci předvedli krásný výkon a nechali na trati vše. Nejlepšího výsledku dosáhl Radek Ondroušek, který dokonce celý závod s více jak šedesáti závodníky vyhrál.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a společně se budeme těšit na další ročník.

Martin Bukáček, vyučující TV