Máme rádi zvířátka (I. B)

V pátek 25. 3. 2022 probíhalo ve třídě I. B projektové vyučování na téma „Máme rádi zvířátka“. Hravou a zábavnou formou jsme procvičovali čtení, psaní a počítání. Děti si nakreslily svého domácího mazlíčka, nebo mazlíčka, kterého by si přály. Doma si pak všichni spolu s rodiči připravili informace o tomto zvířátku a přednesli je celé třídě. Pro prvňáčky to byla první příležitost naučit se, jak se připravuje a tlumočí referát. Musím říci, že to všichni zvládli na podtrženou jedničku.

Cílem tohoto dne bylo zábavně a hravě si procvičit probírané učivo, získat nové poznatky  o zvířatech kolem nás, ale především si opět vyzkoušet pracovat ve skupinách a spolupracovat s kamarády.

Tento den se ve všech směrech vydařil. Nejenom proto, že už s projektovým vyučováním máme zkušenosti, ale hlavně proto, že děti v I. B jsou BEZVA TÝM.

Martina Mudruňková, třídní učitelka