Úspěch v Kreativní olympiádě

V úterý dne 28. května 2019 se žáci IV. C – Aneta Doubková, Sofie Kriaa, Veronika Rešová, Filip Pavlík, Jakub Soukup a žáci V. A – Viktor Plavec, Jakub Benátčan a Alžběta Kubátová zúčastnili Kreativní olympiády „Ukaž, co dokážeš“. Akce se konala na základní škole v Jílovém u Prahy.

Do soutěže se přihlásilo 6 základních škol Středočeského kraje – ZŠ Jílové, Zvole, Řevnice, Hradištko, Dolní Břežany a Průhonice. Porota hodnotila 21 projektů, které žáci v týmech nebo jednotlivcích prezentovali před porotou.

Čtvrťáci si zvolili vlastivědné téma – „Pět nejzajímavějších měst v ČR“. Žáci 5. ročníku si vybrali matematiku – „Rubikova kostka“, která zvítězila nejen u poroty, ale obdržela i cenu dětského diváka za výtvarné provedení

Gratulujeme všem soutěžícím a přejeme mnoho úspěchů do dalších olympiád.

Petra Švábíková