Barevný týden

Žákovský parlament vyhlašuje Barevný týden

na naší škole!

3.– 7. 6. 2019

Pojďme oživit školní oblékání! Na každý den v tomto týdnu je vybrána jedna barevná kombinace, ve které přijdeme oblečeni do školy. Každý den bude ve znamení určité barvy. A jaké barvy si máte připravit?

Pondělí bude modré.

Úterý černé, ale doufáme, že ne smutné.

Středou si připomeneme zimu, bude bílá.

Ve čtvrtek přijdeme v pruhovaném nebo puntíkovaném oblečení.

Páteční den bude duhový, oblečte se co nejpestřeji, aby naše škola hýřila barvami.

Zároveň vyhlašujeme soutěž mezi třídami o to, která třída nejlépe splní denní barevná zadání a poskytne jako důkaz 5 originálních fotografií všech přítomných žáků třídy, každou z jednoho dne. Účast v soutěži tříd je dobrovolná. Třídní učitelé uloží složku pěti fotek pod názvem své třídy do složky Barevný týden na učitelském disku nejpozději do 12. 6. 2019. Zástupci ŽP pak soutěž vyhodnotí na svém zasedání a vítězná třída získá sladkou odměnu.

Žákovský parlament