Atletický Pohár rozhlasu

V úterý dne 14. května 2019 se žáci 8. a 9. ročníku naší školy zúčastnili atletických závodů o Pohár rozhlasu v Roztokách u Prahy.

Chlapecké družstvo ve složení Martin Charvát, Matyáš Kaleta, Maxim Kliment, Lukáš Bon, Pavel Shnebergr,  Jaromír Bruthans, Lukáš Habart a Nikita Kovshirin se umístilo z počtu 12 škol na celkovém 9. místě.

Dívčí družstvo ve složení Ivana Lehoučková, Kateřina Topinková, Apolena Ponížilová, Bára Máslerová, Magdaléna Teplá, Barbora Jagschová, Irena Havelka a Michaela Hrdličková se umístilo na vynikajícím 2. místě.

Děvčata zaznamenala i několik individuálních umístění na stupních vítězů:

  • Kateřina Topinková (1. místo ve vrhu koulí),
  • Ivana Lehoučková (3. místo ve skoku vysokém, 3. místo ve vrhu koulí),
  • Magdaléna Teplá (2. místo v běhu na 60 m).

Všem sportovcům gratuluji a děkuji jim za vzornou reprezentaci naší školy a to nejen po sportovní stránce.

Martin Bukáček