Škola nanečisto

Budoucí prvňáčci si mohou v květnu 2015 vyzkoušet, jak bude od září probíhat vyučování. Mohou se těšit na „poznávací procházku“ po škole. Vyzkouší si práci v jednotlivých předmětech.

Termíny školy nanečisto: 7. 5., 14. 5., 21. 5., 28. 5.

Budeme se setkávat vždy ve čtvrtek od 15.30 do 16.30 hodin.

Paní učitelky si děti převezmou v 15.30 v šatně školy. Děti navštěvující MŠ Průhonice si paní učitelka převezme okolo 15.15 ve školce a odvede je do školy. Zde si je rodiče převezmou až v 16.30 hodin.

Dejte prosím dětem s sebou přezůvky, penál vybavený dvěma obyčejnými tužkami a pastelkami. Případně pití.

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se bude konat ve škole v úterý 2. 6. 2015 od 17.00 hod. Na schůzce se dozvíte, co všechno budou děti potřebovat v 1. třídě, jaká je organizace prvního dne i prvního týdne ve škole.

Na shledání s Vašimi dětmi a Vámi se těší

Mgr. Yvetta Lejcarová & Mgr. Jana Bergerová & Mgr. Ilona Kaplanová