Okresní kolo ve vybíjené

Dne 9. dubna se vybraní žáci 4. a 5. tříd ve složení Tyx Max (4.A), Soukup Martin (4.A), Lehovec Adam (4.A), Bon Lukáš (4.B), Sirůček Radim (4.B), Kaleta Matyáš (4.B), Bogač Matyáš (4.B), Otta Matouš (4.B), Bartusek Tomáš (5.A), Holý Denis (5.B), Bernátek Vojtěch (5.B) a Kopecký Marek (5.B) zúčastnili okresního kola ve vybíjené, které se konalo ve Štěchovicích. V základní skupině jsme odehráli 3 utkání se Štěchovicemi, Rudnou, Nučicemi a obsadili 1. místo. Tím jsme si zajistili postup do semifinále konané tentýž den v Davli. Po velkém boji nám o jeden bod uniklo 3. místo a skončili jsme čtvrtí. Věřím, že nasbírané zkušenosti nám budou velmi užitečné v příštím roce. Všem hráčům patří můj velký dík a gratulace také k získání poháru za nejlepší vyhlášené družstvo v soutěži fair play.

Mgr. Petra Švábíková