Akce a výlety 1.B (9.-13.6.2014)

Žáci 1.B v týdnu od 9.6. do 13.6. měli velmi pestrý program. Každý den byl jiný a jinak zajímavý. V pondělí 9.6. jsme se naučili plést košíky a každý si namaloval svoje originální tričko. V úterý 10.6. jsme navštívili Dendrologickou zahradu, kde nás čekal naučný program „Co žije v zahradě“. A i když bylo velké horko, získali jsme spoustu nových vědomostí o přírodě a zvířátkách. Ve středu 11.6. byl dlouho očekávaný „DEN MAZLÍČKŮ“. Ve třídě jsme měli živá zvířátka: morče, potkana, andulku, chameleona, křečka. Každý svého mazlíčka představil, vysvětlil, jak se o něj musí starat, co rád dělá, jak se chová, když se bojí a další zajímavosti. Povídali jsme si také o psech a kočkách. Ve čtvrtek 12.6. jsme navštívili zámek Radíč. Nejlepší z celého zámku byla komnata, kde se holčičky převlékaly za princezny a kluci za rytíře. Celý týden jsme zakončili v pátek 13.6., když jsme se vydali do Průhonického parku hledat 4 klíče k pokladu. Plnili jsme různé sportovní a vědomostní úkoly. Odměna byla sladká. Tento týden si užila i paní učitelka, protože žáci 1.B jsou prostě báječní.