ŠVP Kokořín – 6. a 7. ročník

6. a 7. třída se vydaly na výlet do Kokořínského Dolu, do autokempu Kokořín. Jelo celkem 45 dětí a čtyři učitelé – p. uč. Háková, Kofroňová, Přívarová a Randusová. Bydlení v malých dřevěných chatkách s terasou se dětem líbilo, i když jich tam mohlo být ubytovaných méně. K dispozici bylo travnaté hřiště i hřiště na volejbal nebo přehazovanou. S jídlem byly děti spokojené, bylo dobré a bylo ho dost. Nejlepší byla ale příroda, ostatně nacházeli jsme se v CHKO Kokořínsko. Kolem lesy a krásné pískovcové útvary, které velmi sváděly kluky k lezení… Prošli jsme turistické stezky v okolí, podívali jsme se na známé Pokličky, navštívili jsme hrad Kokořín, uskutečnili jsme celodenní výlet do Mšena, kde děti plnily různé úkoly. I v kempu jsme měli různé soutěže a hry, nescházela ani noční stezka odvahy.