Žáci tříd VI. A a VI. B se v rámci dalšího komunikačního cvičení věnovali práci s komiksovým příběhem. Jejich úkolem bylo nejen správně poskládat dějovou linii příběhu, ale porozumět obsahu i jednotlivým postavám. Obě třídy svým přístupem a tvořivostí opět nezklamaly. Žáci vytvářeli zajímavé situace, zapojili fantazii a kreativitu, připravovali krátké scénky s vtipnými dialogy inspirované obrázkovým dějem.
Výsledkem byla řada velmi zdařilých vystoupení. Každá skupina pojala zadaný úkol po svém, a tak měli spolužáci možnost vidět mnoho různých interpretací stejného příběhu. Dokonale vytvořené kulisy i kostýmy některých žáků doplnily jednotlivé příběhy na výbornou. V obou třídách panovala výtečná nálada a hodina češtiny utekla nezvykle rychle.
Jana Hanusová, vyučující Čj