Den zvířátek ve II. A

Úplně poslední akcí v tomto školním roce byl pro druháky Den zvířátek 27. června 2024, kterého jsme se nemohli dočkat. Děti si tento den směly přivést nebo přinést do školy svého domácího mazlíčka nebo alespoň ukázat jeho fotografie a připravit si krátké povídání o všem, co se zvířátka týká. Díky obětavosti rodičů a prarodičů nás ráno dokonce mohli navštívit i čtyři pejsci a jeden kocour. Na školní zahradě, kde jsme se ráno sešli, nám je postupně majitelé představili, předvedli a některé jsme si mohli i pohladit. Pak jsme pokračovali ve třídě, kde už čekali na své představení morče, rybičky a další zvířátka na fotkách nebo v plyšové podobě. Všechny děti si daly záležet na své prezentaci a odpovídaly na mnoho zajímavých dotazů. A protože máme všichni zvířata rádi, celý program jsme si velmi užili.

Chtěla bych moc poděkovat za ochotu rodičům a prarodičům, kteří nám věnovali svůj čas a se zvířátkem ráno přišli jako doprovod do školy.

Ilona Kaplanová, třídní učitelka