Den dětí

Poslední květnový den se naše škola proměnila v místo plné radosti, smíchu a nezapomenutelných zážitků. Za slunečného počasí, které dokonale doplňovalo atmosféru celé akce, se konal Den dětí, který připravili žáci devátých ročníků pro své mladší spolužáky z prvního stupně a děti z mateřské školy.

Celé dopoledne se školní areál hemžil nadšenými dětmi, které s úsměvem na tváři plnily různé úkoly, soutěže či hrály nejrůznější hry. Za každý splněný úkol dostávaly razítka, což ještě více umocňovalo jejich zápal a chuť se zapojit do všech připravených aktivit. Naši deváťáci se do příprav akce také pustili s velkým nadšením. Připravili pestrou škálu aktivit, které rozvíjely dovednosti, spolupráci i kreativitu dětí. Na různých stanovištích mohly děti například luštit šifru, střílet na terč, závodit v běhu s překážkami nebo soutěžit v hádankách.  Pozitivní energie a radost zaplnila celý areál školního hřiště. Děti si užívaly každý okamžik a jejich radost byla tou nejlepší odměnou pro všechny organizátory.

Alexandra Cihlářová