Konec školního roku (II. B)

V závěru školního roku 2022/2023 žáci II. B absolvovali tři nádherné akce, na kterých jsme se předem domluvili.

V pondělí 26. června 2023 nás autobus zavezl do lázeňského města Poděbrady. Tady už čekala výletní loď Král Jiří a hodinu jsme pluli po vlnách řeky Labe. Pak jsme prošli kolonádu a překrásný park v Poděbradech, ochutnali jsme místní zmrzlinu i léčivou minerální vodu a vydali jsme se zpět do Průhonic. V autobuse během cesty nám paní průvodkyně řekla spoustu zajímavých informací o historii Poděbrad.

V úterý 27. června 2023 byl naším cílem Zábavní park Žirafa. Děti zde mohly vyzkoušet velkou dětskou prolézačku, různé kolotoče a tobogány. Zkrátka pohybu tento den měly děti opravdu hodně.

Ve středu 28. června 2023 jsme se vydali do našeho překrásného Průhonického parku. Počasí nám přálo, takže plnění úkolů šlo hladce a všechny děti získaly malou odměnu.

Tyto dny jsme si opravdu užili a byly odměnou za celoroční píli a snažení.

Martina Mudruňková, třídní učitelka