Výsledky soutěže o nejlepší halloweenský kostým

Žákovský parlament vyhlásil a uspořádal oblíbenou tematickou akci k oslavě Halloweena.

V úterý dne 1. listopadu 2022 se tak škola proměnila ve „strašidelný dům“, ve kterém jste se mohli dostat „do spárů“ různých strašidelných bytostí, zajímavých kreatur a jiných příšer.

Součástí dne byla i soutěž o nejzajímavějších halloweenský kostým. Z každé třídy postoupily do hlavního kola soutěže tři masky. Následně se všechna strašidla a jejich „kumpáni“ sešli o velké přestávce v tělocvičně ke slavnostní přehlídce.

Členové žákovského parlamentu na své schůzi vybrali pět nejlepších kostýmů. A věřte, nebyla to volba zcela jednoduchá, neboť letos se do soutěže zapojilo velké množství žáků, což nám udělalo velkou radost a velice jim za jejich účast děkujeme.

Pořadí soutěže:

  1. místo: Robin Plavec, VII. C
  2. místo: David Vesa, VIII. B
  3. místo: trojice Elizabeth Harantová, Kristýna Lukášková, Tatiana Naclacevschia, 9. ročník
  4. místo: Matěj Kouba, VIII. B
  5. místo: Kristýna Titov, IV. C

Prezentaci masek si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

Lucie Fatrdlová, koordinátorka ŽP