Konec šk. roku (I. B)

Na závěr školního roku jsme si naplánovali tři akce, které byly odměnou za obrovskou práci a úsilí prvňáčků během prvního roku ve škole.

V pondělí dne 27. června jsme jeli na exkurzi do svíčkárny v Šestajovicích. Zde se děti seznámily s výrobou svíček, naučily se míchat koupelové soli a v neposlední řadě nakrmily spoustu domácích zvířátek. Odváželi jsme si vlastnoručně nazdobené svíčky a namíchané koupelové soli, ale hlavně spoustu nových vědomostí a zážitků.

V úterý dne 28. června jsme vyrazili na vycházku do našeho překrásného Průhonického parku. Po cestě jsme plnili úkoly, za které pak všechny děti získaly odměnu. Počasí nám přálo a nachodili jsme celkem 10 km. Tento den děti získaly nejenom nové vědomosti, ale také zlepšily svou sportovní kondici.

Ve středu dne 29. června jsme zůstali v naší třídě a hráli jsme deskové hry. Byl to poslední den, kdy si děti mohly spolu pohrát a popovídat než se rozutečou na prázdniny. Celé dopoledne probíhalo v příjemné a přátelské atmosféře.

Všechny tři akce měly u dětí velký úspěch a už teď se těšíme na další, ale již ve druhém ročníku.

Martina Mudruňková, třídní učitelka