Vysvětlení k ředitelskému volnu

Vážení rodiče,

k vyhlášení ředitelského volna jsem přistoupila po důkladné úvaze a po konzultaci se zřizovatelem školy na základě výskytu koronavirové infekce v jedné z rodin našeho žáka. Přestože v současné době teprve čekáme na výsledek testu žáka, nechceme jeho spolužáky, zaměstnance školy a ani vás vystavit riziku nákazy. Jsem přesvědčena, že i když vám teď výrazně zkomplikuji závěr školního roku, vaše prázdninové dny nebudou omezeny karanténou, případně zdravotními problémy.

Vysvědčení si zákonní zástupci mohou vyzvednout z rukou třídních učitelů v úterý dne 30. června 2020 mezi 8. a 10. hodinou. Případně po předchozí telefonické domluvě v průběhu hlavních prázdnin (tel. 734 575 366). Další možností je, že děti vysvědčení od svých učitelů obdrží v prvním týdnu nového školního roku 2020/2021.

Za způsobené komplikace se omlouvám a věřím, že nový školní rok bude klidnější.

Děkuji za pochopení.

Ester Santolíková Štorková, ředitelka školy