Uzavření Pedagogicko-psychologické poradny Středočeského kraje

Vážení rodiče

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje je od 16. března 2020 uzavřena na všech svých pracovištích na dobu neurčitou. 

Zároveň Vás chceme informovat, že až do odvolání nepřijímá nové žádosti o poskytnutí poradenské služby. Klienty, kteří již měli určený termín vyšetření, přeobjednají a budou je dle situace telefonicky kontaktovat.

Vzhledem k nastalé situaci nabízí možnost e-mailových poradenských pedagogicko-psychologických konzultací, jak pro školu, tak i pro zájemce z řad rodičů. S případnými dotazy se prosím obracejte na psycholožku Terezu Šimkovou – e-mail: simkova@pppsk.cz.

Adresa pracoviště: Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha-východ, Mochovská 570, 194 00 Praha 9 – Hloubětín.

R. Navrátil, zást. řed.