Valentýnská pošta

Zástupci žákovského parlamentu opět připravili pro celou školu velmi oblíbenou akci Valentýnská pošta. Na svém zasedání vyrobili plakáty a obrovskou srdíčkovanou schránku, která byla po celý týden v recepci školy. Kdokoli měl možnost svým valentýnským přáním vhozeným do schránky někoho potěšit, poděkovat mu, udělat mu radost milým vzkazem. Využilo toho více lidí než loni, a tak se schránka i přes svou velikost zcela zaplnila až po okraj. Parlamenťáci poštu roztřídili podle jednotlivých tříd a v pondělí 17. února ji během třídnické hodiny doručovali jako listonoši k adresátům. Valentýnky dostali nejen žáci, ale i učitelé, vychovatelky, asistentky, vedení školy, paní kuchařky, pan školník, recepční, paní hospodářka, pan uklízeč.

Všem, kteří nějaké přáníčko poslali, chci poděkovat, protože tím rozdávali tento den radost.

Ilona Kaplanová, koordinátorka žákovského parlamentu