Výsledky školního kola Dějepisné olympiády

Ve středu dne 20. listopadu 2019 proběhlo školní kolo Dějepisné olympiády.

Tematické zaměření letošního ročníku bylo „Dlouhé století se loučí (1880–1920)“. Do soutěže se zapojilo celkem patnáct žáků z 8. a 9. ročníku.

Výsledky školního kola Dějepisné olympiády

Úspěšnými řešiteli školního kola se stali žáci, kteří překonali 60 % z maximálního počtu 65 bodů – Lucie Štantejská (IX. A), Ivana Lehoučková (IX. B), Apolena Ponížilová (IX. A) a Kateřina Topinková (IX. B)

Do okresního kola Dějepisné olympiády postupují z 1. místa Sára Spáčilová (IX. B), z 2. místa Ondřej Vlasák (IX. B) a z 3. místa Lukáš Rojíček (IX. B). Okresní kolo soutěže proběhne v lednu 2020 na základní škole v Jílovém u Prahy.

Gratuluji postupujícím a všem soutěžícím děkuji za účast.

Roman Navrátil