Sportuj ve škole

Vážení rodiče,

naše škola se úspěšně zapojila do projektu vyhlášeného Asociací školních sportovních klubů České republiky „SPORTUJ VE ŠKOLE“ a to nám umožňuje nabídnout Vašim dětem sportovní vyžití v rámci školní družiny. Ve dnech středa, čtvrtek a pátek budou mít možnost navštěvovat pohybový kroužek vedený panem učitelem Martinem Bukáčkem nebo paní vychovatelkou Soňou Smržovou. Naučí se základům oblíbených sportů, jakými jsou basketbal, volejbal či fotbal. Rozhýbají se také pomocí nejrůznějších her, opičích drah a dalších zábavných sportovních aktivit.

Tento kroužek bude pro Vás zcela bezplatný. Je třeba pouze žáka přihlásit na vybraný termín a již od 30. ledna 2019 zahájí kroužek svou činnost. Každý žák se může přihlásit pouze na jeden den v týdnu. Kroužek bude v tomto školním roce probíhat od ledna do června 2019.

Přihlášku obdrží žáci ve školní družině nebo ji lze stáhnou v aplikaci Bakaláři.

Termíny kroužku:

  • středa (12.45–13.30 hod.) – vedoucí kroužku M. Bukáček
  • čtvrtek (14.30 – 15.15 hod.) – vedoucí kroužku S. Smržová
  • pátek (14.40–15.25 hod.) – vedoucí kroužku M. Bukáček

Podrobnější informace poskytne

Eva Kohoutová – vedoucí vychovatelka ŠD (eva.kohoutova@zspruhonice.cz, 731 151 034)