Minifotbal (7.–9. roč.)

Ve středu 5. října 2016 se výběr chlapců z devátého, osmého a sedmého ročníku zúčastnil okrskového kola v minifotbale, které se konalo na hřišti AFK Slavoj Podolí. Tento den se tým umístil na druhém místě ve skupině B – tedy postoupil.

Následující týden v úterý se konalo finále turnaje. Zápasy to byly náročné. Tým bojoval do poslední chvíle ze všech sil. Poslední zápas průhonický výběr sehrál s týmem z Jesenice o první místo. Naše mužstvo však inkasovalo v poslední minutě gól, a tak je výsledkem krásné druhé místo. Všem gratulujeme.

 

Soupiska:

Halasz Ondřej, Bernátek Vojtěch, Gottwald Ondřej, Krčmář Petr, Pavlík Filip, Vejsada Lukáš, Borovka Martin, Forejt Patrik, Kliment Mathias, Martinovič Matyáš, Meszáros Tomáš, Šindelář Ondřej

 

Výsledky:

Skupina B
Průhonice – Černošice 2:2
Průhonice – Nunčice 4:0
Průhonice – Řevnice 1:1

Skupina E
Průhonice – Jesenice 0:3
Průhonice – Davle 3:1
Průhonice – Rudná 4:0

Semifinále
Průhonice – Dolní Břežany 1:0

Finále:
Průhonice – Jesenice 0:1

všechny výsledky

Mgr. David Pařík