Cesta do Turecka

Na základě předchozí spolupráce nás oslovila škola z turecké Antalye, abychom se společně s dalšími školami z Evropy zapojili do projektu „Children and Flowers“. Tento projekt je součástí výstavy Expo 2016, která se bude v Antalyi konat.

V naší škole proběhne několik aktivit, které budou součástí tohoto projektu a zapojí se do nich mnoho tříd. Některé třídy se zapojí do výtvarné a literární soutěže.  Proběhnou i aktivity zaměřené na pěstování rostlin. Vyvrcholením celého projektu je cesta do Antalye v květnu, kam nás partnerská škola pozvala na společnou část programu v jejich škole  a na další akce spojené s výstavou Expo. V tuto chvíli se na cestu chystá 5 žákyň a 2 učitelé. Program celé cesty je v anglickém jazyce, tak by měl být povzbuzením k dalšímu studiu.

Doufáme, že v této nelehké době se podaří celý program uskutečnit tak, jak je naplánovaný.

Ing. Barbora Vošická