Výtvarná soutěž Zdravá svačina

V prosinci a lednu žáci naší školy kreslili a malovali. Tedy alespoň ti, kteří se rozhodli zúčastnit soutěže „Zdravá svačina“, kterou škola uspořádala ve spolupráci se svačinovým stánkem firmy Dr. Baguette v naší škole.

Úkolem účastníků bylo namalovat nebo nakreslit, co si představí pod pojmem zdravá svačina. Výtvarných děl se sešlo téměř sedmdesát a zapojili se žáci od druhé až po osmou třídu. Nejlepší malíři vystavují své práce přímo na stánku se svačinami, kde je obdivují jejich spolužáci.

Tím nejúspěšnějším je Mateo Schilders ze 4. B, který svým skvělým nápadem převálcoval konkurenci, a své dílo proto následně přemaloval přímo na stánek. Na druhém místě byla oceněna jeho sestra Ellie Schilders z 2. B, také díky nápaditému provedení, a jako třetí byl vyhodnocen Erik Žila z 8. třídy za skvělou kresebnou práci.

Ráda bych poděkovala všem dívkám a chlapcům, kteří se zúčastnili, za skvělé nápady a pěkné malířské výkony, které nám zároveň i zdobí naší školu.

Mgr. Michaela Ublová, vyučující výtvarné výchovy