Florbalový turnaj starších žákyň

Dne 25. 11. se starší žákyně ZŠ Průhonice zúčastnily, v rámci Sportovní ligy ZŠ, turnaje ve florbalu v hale sportovního areálu HAMR Braník.

Sestava ve složení Kučerová M. (9.tř.), Čížková A. (9.tř.), Čížková M. (9.tř.), Mezeiová (9.tř.), Gottwaldová (9.tř.), Vošická (8.tř.), Šobrová (8.tř.), Ujfaluši (8.tř.), Voborská (8.tř.), Pálová (7.tř.), Bonová (7.tř.), Kolaříková (7.tř.), Stoklasová (7.tř.) a Válková (7.tř.) odehrála 4 utkání, ve kterých měla možnost změřit své síly s žákyněmi ZŠ Rudná, Řevnice a Štěchovice a Gymnázia Hostivice. Skupinu ovládl tým ZŠ Rudná.

Přestože naše holky neměly šanci trénovat v dané sestavě a času na přípravu bylo minimum, po začátku prvního utkání a několika chybách ukázaly obrovskou touhu po vítězství a týmového ducha. Po dvou vyhraných a dvou prohraných utkáních obsadily konečné 3. místo, o jediný bod za druhým postupovým (s kladným skóre 6:5).

Všem hráčkám patří můj velký dík a gratulace!

Mgr. Lukáš Novák