Sportovní odpoledne

Ve čtvrtek 2. 10. 2014 se v areálu ZŠ a MŠ konal 2. ročník Sportovního odpoledne pro rodiče a děti, společná akce obou těchto škol. I díky krásnému slunečnému počasí přišlo velmi mnoho rodin. Po přivítání ředitelkami obou škol a úvodní skate exhibici Josepha Svobody se rodinné týmy daly do plnění sportovních úkolů na jednotlivých stanovištích. Snažili se opravdu všichni – i rodiče, kteří se svými dětmi běhali, házeli, skákali, přetahovali se nebo děti alespoň povzbuzovali, zkrátka užívali si společně trávený čas. Každý splněný úkol byl zaznamenán rozhodčími – žáky devátého ročníku ZŠ do startovní karty a po splnění všech disciplín čekala všechny odměna. Všichni se sešli u táboráku, kde si opekli buřty a hlavně měli možnost si popovídat. Ke skvělé atmosféře přispívala celé odpoledne svým hudebním vystoupením výborná pražská skupina Esence.

Mgr. Ilona Kaplanová