Ostrov pokladů (4. r.)

Dne 5. června 2024 se čtvrťáci vydali do divadla Broadway, které sídlí v samotném srdci Prahy. Děti zhlédly muzikálovou pohádku Ostrov pokladů. Obdivovaly herecké provedení včetně zpěvu, hudby, kostýmů a výpravných kulis.

V letošním školním roce jsme měli možnost navštívit dvě odlišné divadelní produkce. Pro naše malé diváky to byla veliká příležitost, jak si uvědomit vhodné vystupování na skutečné společenské události. S dětmi jsme si v rámci etické výchovy povídali o tom, jak je nejen důležitý společenský oděv, ale i správné chování na podobných kulturních akcích. Oceňuji, že se během představení všechny naše děti chovaly velice ohleduplně a profesionálně.

Velice nás s kolegy potěšilo, že si naši mladí diváci přejí v následujícím školním roce další divadelní zážitek.

Karel Šíma, Renáta Nyčová Hofmanová a Veronika Pöschlová, třídní učitelé