Pololetní vysvědčení (II. A)

Pololetní vysvědčení je slavnostní chvíle. Děti se na ni připravovaly v dostatečném předstihu. Samy hodnotily, co jim ve škole jde, kde trošku přidat a na co jsou ve svém konání pyšní. Vznikly o tom obrázky.

Holky a kluci v rámci celotřídní hry navštěvují různé země světa. Společně jsme vyhodnotili, jaký byl kdo cestovatel a cestovatelka.

Zkrátka nepřišla ani paní učitelka, která od dětí také obdržela vysvědčení. Nevedla si toto pololetí špatně. Dostala jedničky a také doporučení co zlepšit. Třeba občas nedávat tolik úkolů na počítání nebo být pozornější při opravování.

Protože v II. A jsou děti šikovné a udělaly velké pokroky, rozdávala paní učitelka nejen vysvědčení, ale i mlsání. Je potřeba mít energii na další práci!

Jana Bergerová, třídní učitelka