Škola nanečisto

V měsíci květnu a červnu 2022 nabízíme přijatým dětem možnost se každý týden na hodinu stát školákem, vyzkoušet si nanečisto, jak to ve škole chodí. Děti si projdou školu, aby v září nenastupovaly do úplně neznámého prostředí, vyzkouší si práci v jednotlivých školních předmětech.

Termíny školy nanečisto: 26. května, 2. června a 9. června 2022

Budeme se setkávat vždy ve čtvrtek od 16.00 do 17.00 hod. Paní učitelky si děti převezmou v 16.00 u hlavního vchodu školy. Děti navštěvující MŠ Průhonice si paní učitelka převezme ve školce okolo 15.45 hod. a odvede je do školy, kde si je rodiče převezmou až v 17.00 hod.. Dejte prosím dětem s sebou batůžek s penálem se dvěma obyčejnými tužkami č. 1, pastelkami všech základních barev, gumou a ořezávátkem, případně pití.

Informační schůzka pro rodiče přijatých budoucích prvňáčků se bude konat ve školní jídelně v pondělí 13. 6. 2022 od 17.00 hod. Zde se dozvíte, co všechno budou prvňáčci potřebovat v 1. třídě, a dostanete informace k organizaci začátku školního roku.

Těšíme se na shledání s Vámi a Vašimi dětmi!