Soutěž o nejhezčí dýni

Po podzimních prázdninách jsme zahájili listopad akcí, kterou naplánoval a připravil žákovský parlament. Vyhlásili jsme soutěž o nejhezčí doma vydlabanou dýni. Taková soutěž již v minulosti na naší škole proběhla, ale nikdy s tak velkou účastí soutěžících jako letos. V pondělí ráno zaplnilo školní šatnu 71 dýní! Všichni jsme žasli nad originalitou a nápaditostí s jakou byly dýně vyzdobeny. Když měli parlamenťáci udělovat své hlasy nejhezčím dýním, někteří se dlouho nemohli rozhodnout, které dýni svůj hlas dát. Všechny donesené dýně byly úžasné, moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili!

Porota nakonec určila pět nejhezčích dýní s největším počtem hlasů:

  1. místo: Matyášek Rozkydal, I. B
  2. místo: Anastasyia Parshyna, III. B
  3. místo: Laura Mária Kratochvílová, IV. C
  4. místo: Jolanka Matulová, I. A
  5. místo: Ríša Brabenec, I. A

Gratulujeme!

Ilona Kaplanová, koordinátorka žákovského parlamentu