Workshop se školní psycholožkou pro rodiče

Vážení rodiče,

na základě vaší poptávky, ze které máme radost, se uskuteční opětovné setkání s naší školní psycholožkou Mgr. Lenkou Lupínkovou na téma Rodina, děti, vztahy mezi dětmi, vztahy s rodiči, řešení komplikovaných rodinných událostí/témat, apod., forma tohoto setkání bude opět zcela interaktivní, tzn. vy se zajímáte a ptáte, Lenka Lupínková odpovídá a společně diskutujete nad vším, co vás zajímá a vnímáte jako důležité a užitečné pro spokojené fungování celé vaší rodiny.

– rodiče dětí mladšího školního věku (cca 6 – cca 11 let) – 17. 10. 2018 od 17 hod.

– rodiče dětí staršího školního věku (cca 12 let a více) – 24. 10. 2018 od 17 hod.

Minimální počet účastníků pro realizaci každého setkání je 5 přihlášených a maximální 15 přihlášených.

Přihlášku na setkání prosím posílejte na e-mail: kristyna.matousova@zspruhonice.cz

R. Navrátil, zást. řed.