Duhový den

Zástupci Žákovského parlamentu přišli s návrhem uspořádat na naší škole Duhový den. Na zasedání parlamentu byla pro každý ročník vylosována jedna barva a úkolem pro všechny bylo obléct se na Duhový den podle přiděleného barevného zadání. Někdo byl s výběrem spokojen, někdo trochu lamentoval, ale přesto jsme se v pondělí 16. dubna 2018 sešli všichni krásně barevní.

Barvy naší duhy byly poněkud netypické, aby byla duha co nejpestřejší. Nejprve jsme si udělali přehlídku ročníků v tělocvičně a vyfotili jsme se po jednotlivých barvách. Pak už následovalo řazení jednotlivých ročníků do oblouků duhy v atriu. Chvilku trvalo, než se všichni srovnali, a pak už následovalo focení z prvního patra a dokonce i ze střechy školy.

Jak se nám duhu společnými silami podařilo vytvořit, můžete posoudit na fotografiích.

Ilona Kaplanová, koordinátorka ŽP