Absolvent 2017 (finále)

V úterý 20. června 2017 se v prostorách Rytířského sálu průhonického zámku uskutečnilo finálové kolo Absolventa 2017, v jehož průběhu z rukou paní starostky Hany Borovičkové byly předány ceny obce za vynikající absolventské práce žáků 9. ročníku.

Již tradičním průvodcem slavnostního podvečera se stala paní ředitelka Ester Štorková. Hostem letošního ročníku byla moderátorka a herečka Ester Janečková.

Výběr absolventských prací, které měly ze školního kola postoupit do finále, byl v tomto školním roce obzvláště obtížný, neboť naprostá většina z nich dosáhla vynikající úrovně. Porota nakonec do finálového klání vyslala Josefa Součka s absolventskou prací Spánek, dále Dominiku Pálovou, která se ve své práci zabývala tématem Srdce, Matyáše Martinoviče, jenž se ve své prezentaci zaměřil na nejoblíbenější sociální síť Facebook a Kláru Ottovou s absolventskou prací Naše školství.

Průběh podvečera byl zpestřen i několika pěveckými vystoupeními žáků deváté třídy.

V závěru akce se paní ředitelka Štorková oficiálně rozloučila s žáky 9. ročníku a předala jim pamětní listy.

Našim deváťákům přejeme mnoho štěstí a úspěchů v budoucím životě!

Roman Navrátil