Soutěž Namaluj si svůj svět (II. A)

Znáte Science On a Sphere? Představte si dvoumetrový globus, který se takřka vznáší v prostoru a vy jej můžete dotykem ovládat, měnit, promítat na něm třeba krátké filmy zachycující proměny Země v čase, pozorovat bouřící tornáda, stopovat zemětřesení nebo zjistit, co vše se může stát s botou, která spadne do oceánu…

Děti z II. A se do soutěže vyhlášené Techmania Science Center v Plzni zapojily. Každý měl za úkol namalovat svoji mapu světa. Do soutěže jsme museli vybrat pouze jeden obrázek z celé třídy. Všichni po pečlivých úvahách v lístečkovém hlasování vybrali obrázek Alžbětky Poustkové.  Její mapu světa budou v Techmánii promítat na kulovou projekční plochu Science On a Sphere a dále ji vystaví na facebookovém profilu science centra. Pokud by Alžbětky obrázek ocenila i široká veřejnost na Facebooku, může se třída II. A těšit na návštěvu Techmánie zcela zdarma!

Podpořte Alžbětinu mapu i vy. Navštivte stránky:

 http://techmania.cz/fw_lang/cs/soutez-namaluj-si-svuj-svet/

Mgr. Jana Bergerová, třídní učitelka II. A