Úspěch v dopravní soutěži

V pondělí 9. května 2016 se žáci naší školy (vítězové školního kola) David Hrdlička, Sofie Blašková, Karin Beresh, Ivana Lehoučková, Matyáš Bogač a Jakub Holý zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se konala v prostorách muzea Policie ČR v Praze.

Nejdříve pod dohledem strážníků městské policie absolvovali jízdu zručnosti. Následovala zkouška ze znalostí první pomoci před zdravotníky záchranné služby. Třetí disciplínou byla zkouška teoretických znalostí pravidel provozu na pozemních komunikacích. Na závěr jezdili soutěžící po dopravním hřišti podle dopravních značek pod dohledem dopravních policistů ČR.

Bylo to náročné dopoledne, ale naši žáci překonali všechny překážky a již podruhé za sebou získali 1. místo a postoupili tak do krajského kola, které se bude konat 1.–2. 6. 2016 v Mělníku.

Mgr. Alena Randusová, metodička prevence