Protidrogová přednáška

„Jenom úsilím a trpělivostí dosáhneš svého snu.“  Dominik Nekolný

Stejně jako v loňském roce zavítal na naši školu Dominik Nekolný, protidrogový lektor a profesionální jezdec BMX. Od dvaceti let nepije alkohol, neužívá drogy a žije filozofií „straight edge“. S žáky 7. až 9. tříd diskutoval na téma drogy. Hlavně se jim snažil předat své zkušenosti, jak být úspěšný, mladými lidmi obdivovaný a dosáhnout svých životních cílů. A to vše bez užívání návykových látek.

Tentokrát zašel přímo do jednotlivých tříd, a tak měli všichni žáci možnost zeptat se na vše, co je zajímá. Dominik trpělivě odpovídal na otázky, jak z oblasti prevence užívání drog, tak i z jeho osobního života a sportu BMX.

Přednáška byla opravdu zajímavá, žáky i učitele velmi zaujala.

Mgr. Alena Randusová, metodička prevence