Basketbalový turnaj dívek

Dne 10. února se starší žákyně ZŠ Průhonice zúčastnily, v rámci Sportovní ligy ZŠ, basketbalového turnaje v tělocvičnách ZŠ Jesenice. Sestava ve složení Čížková A. (9.tř.), Kučerová M. (9. tř.), Gottwaldová (9. tř.), Mezeiová (9. tř.), Krausová (9. tř.), Kučerová Š. (9. tř.), Vošická (8. tř.), Šobrová (8. tř.), Ujfaluši (8. tř.) a Válková (7. tř.) odehrála 3 utkání v základní skupině, ve kterých měla možnost změřit své síly s žákyněmi ZŠ Černošice, ZŠ Jílové a ZŠ Vrané. Do semifinále jsme postoupili z druhého místa. V dalších dvou zápasech (semifinále a o 3. místo) nás bohužel opustilo střelecké štěstí, a proto jsme opět skončili na nepopulární “bramborové“ příčce. Přesto dívky přidaly další porci bodů do celkového hodnocení škol Prahy-západ a přivezly pohár za celkové 4. místo. Gratulujeme!

Mgr. Lukáš Novák