Vynikající úspěch ve výtvarné soutěži

Během uplynulého podzimu se někteří žáci zapojili do výtvarné soutěže Okresního mysliveckého spolku Praha-západ. Zadané téma „Život zvěře v barevné podzimní přírodě“ mohli žáci zpracovat libovolnou technikou. Ze zdařilých prací jsme ve spolupráci s žáky vybrali ty nejlepší a do 2. kola soutěže jsme zaslali celkem 12 obrázků ze 4. A, 5. A a 5. B. Tři obrázky tamní porotu zaujaly a k našemu potěšení dorazily po třech týdnech pozvánky do finálového výtvarného klání pro Lucii Bergerovou (5. B), Sofii Blaškovou a Nicolu Šnajdrovou (5. A). V tomto kole kreslili všichni pozvaní další obrázek na stejné téma pod bedlivým dohledem poroty, aby prokázali svůj talent a mohli ho porovnat s další desítkou vybraných žáků ve své kategorii.

Obrázek Lucky Bergerové se umístil na 4. místě, Nicol se svým obrázkem obsadila 3. místo a autorkou vítězné sovy je Sofie Blašková. Gratulujeme dívkám k obsazení prvních míst a děkujeme za reprezentaci školy. Přejeme jim další pěkné úspěchy v oblasti umění.

Mgr. Alena Mátlová