Den strašidel na 1. stupni

V pátek 31. 10. 2014 přišly do školy místo dětí z prvního stupně samé kouzelné a strašidelné bytosti a čekaly tu na ně místo paní učitelek opravdové čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti. Den strašidel v kouzelné škole začal rozdělením bytostí do skupinek, ve kterých pak celý den plnily zapeklité úkoly a hrály plno her. Všichni se učili spolupracovat, pomáhat jeden druhému. Na závěr si za získané body nakoupili v čarodějnickém obchodě sladké odměny.

Ve 3. A si potom děti vyzkoušely takřka opravdová kouzla, když si vyzkoušely práci ve 3D grafické aplikaci colAR Mix (aplikace ke stažení). Ta jim umožnila rozpohybovat dýně na papíře. S organizací celého dopoledne zde také pomohli rodiče Nikolky Welker. Touto cestou jim děkujeme za odvahu předstoupit před plnou třídu dětí. Stejně tak jim děkujeme za přípravu úžasné strašidelné svačinky a odměn pro děti.

Mgr. Ilona Kaplanová & Mgr. Jana Bergerová