Škola nanečisto

V měsíci květnu nabízíme přijatým dětem možnost se každý týden na hodinu stát školákem, vyzkoušet si nanečisto, jak to ve škole chodí. Děti se poznají se svou budoucí paní učitelkou i budoucími spolužáky – kamarády. Projdou si školu, aby v září nenastupovaly do úplně neznámého prostředí, vyzkouší si práci v jednotlivých školních předmětech.

Termíny školy nanečisto: 6. 5., 13. 5., 20. 5., 27. 5.

Budeme se setkávat vždy v úterý od 15:30 do 16:30 ve 2. A, 3. B a 5. třídě. Paní učitelky si děti převezmou v 15:30 v šatně školy. Děti navštěvující MŠ Průhonice si paní učitelka převezme ve školce okolo 15:15 a odvede je do školy, kde si je rodiče převezmou až v 16:30. Dejte prosím dětem s sebou přezůvky a penál se dvěma obyčejnými tužkami č. 1, pastelkami, gumou a ořezávátkem, případně pití.

Informační schůzka pro rodiče přijatých budoucích prvňáčků se bude konat ve škole v úterý 3. 6. 2014 od 17:00 hod. Zde se dozvíte, co všechno budou prvňáčci potřebovat v 1. třídě, a dostanete informace k organizaci 1. školního dne i prvního týdne.

Těšíme se na shledání s Vámi a Vašimi dětmi!

— Mgr. Ilona Kaplanová, Mgr. Eva Rohnová, Mgr. Jana Bergerová