Přespolní běh (8.–9. roč.)

Za sychravého a upršeného počasí se ve středu dne 2. října 2024 v Dobřejovicích uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu, kterého se zúčastnila i naše škola.

Chlapecké družstvo ve složení Lucas Jarolím, Jan Zich, Stanislav Šik a David Vejsada se umístilo na 9. místě z počtu 14 škol.

Dívčí družstvo ve složení Ella Jarolímová, Ella Blackmore, Kristýna Čepková a Mia Babická dokázalo ve velké konkurenci 14 dalších škol opanovat týmový závod kategorii starších děvčat na 1 500 m. Všechna děvčata podala velmi soustředěný a srdnatý výkon, díky kterému se jim podařilo vůbec poprvé postoupit do krajského kola v Mladé Boleslavi.

Všem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a budeme našim děvčatům držet palce v krajském kole.

Martin Bukáček, vyučující TV